افتتاحیه سایت sabna.net

سایت www.sabna.net افتتاح شد.

این سایت با هدف رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در محل توسط شرکت صبنا آغاز بکار نموده است.

یکی از مشکلاتی که کاربران رایانه (کامپیوتر) همیشه با آن مواجه هستند، رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری توسط افراد متبهر و در عین حال امین است. چرا که بسیار اتفاق افتاده که انتقال رایانه به خارج از منزل یا محیط کار باعث سوء استفاده از اطلاعات فردی یا محرمانه شده است. از اینرو شرکت مهندسی صبنا برای رفع این مشکل اقدام به جمع آوری و تربیت نیروهای بسیار متبهر و امین نموده است.

کار شناسان این شرکت با گذراندن دوره های خاص گزینشی اخلاقی و اعتقادی و نیز دوره های تخصصی سخت افزار، نرم افزار و شبکه انتخاب و جهت رفع مشکلات ایجاد شده بصورت رفع اشکال از راه دور، رفع اشکال بصورت مشاوره تلفنی و رفع اشکال حضوری و نیز مشاوره در خرید و ارتقاء رایانه های شخصی و اداری و کاری شما در خدمت شما قرار گرفته اند.

شما میتوانید با مراجعه به سایت شرکت مهندسی صبنا با آدرس www.sabna.net نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و عضویت برای استفاده از خدمات مهندسی و مشاوره ای اقدام نمایید.

/ 2 نظر / 23 بازدید
نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

ملت بلاگ

سرویس وبلاگدهی ملت بلاگ برای ساخت وبلاگ رایگان فارسی برای حمایت از زبان شیرین پارسی در پهنای اینترنت پا به عرصه نهاد و امید بتوان گامی هر چند کوچک برای اثر بخشی زبان پارسی در جهانیان انجام داد.